Barcelona izbraukumā apspēlē Paris Saint-Germain

UEFA Čempionu līgas pirmajā ceturtdaļfināla spēlē vietējā Paris Saint-Germain uzņēma Barcelona. Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 3:1 izcīnīja viesi, tādējādi PSG izredzes iekļūt pusfinālā kļuvušas tikai teorētiskas. Par galveno uzvaras kaldinātāju kļuva Luiss Svaress, kurš guva divus vārtus.

Mača rezultātu 18. minūtē atklāja brazīlietis Neimārs, kurš Spānijas klubu izvirzīja vadībā ar 1:0. Pēc trīs minūtēm piespiedu maiņu bija jāveic jau tā sastāvā novājinātajam PSG klubam, kad traumu guva brazīlietis Tjagu Silva. Viņa vietā laukumā devās aizsarga tautietis Davids Luiss. Otrajā puslaikā vēl divus vārtus Barcelona labā guva urugvajietis Luiss Svaress, esot precīzam 67. un 79. minūtē. Tiesa, vienus vārtus PSG atspēlēja, kad pēc neveiksmīga rikošeta no Barcelona rindās spēlējošā francūža Žeremī Matjē kājas 82.minūtē bumba ielidoja Spānijas kluba vārtos.

Kā zināms, šajā spēlē diskvalifikācijas dēļ PSG rindās nespēlēja rezultatīvais uzbrucējs Zlatans Ibrahimovičs, itāļu pussargs Marko Verati un Kotdivuāras aizsargs Seržs Orjē. Tikmēr Barcelona sastāvā šajā mačā nepiedalījās brazīliešu aizsargs Dani Alvešs.

Šīs abas komandas savā starpā tikās jau apakšgrupu turnīrā, kad vispirms uzvaru ar 3:2 izcīnīja PSG, bet pēc tam Barcelona savā laukumā revanšējās ar 3:1. PSG vienība šī turnīra pusfinālā vienīgo reizi spēlējusi 1995. gadā, kad sacensības vēl tika sauktas par Eiropas kausu. Tikmēr Spānijas klubam UEFA Čempionu līgas ceturtdaļfinālu izdevies sasniegt jau astoto sezonu pēc kārtas.

PSG turnīra ceturtdaļfinālu sasniedza dramatiskā cīņā, divu spēļu summā nospēlējot neizšķirti 3:3 ar spēcīgo Anglijas klubu Londonas Chelsea. Francijas klubs labāko astoņnieku sasniedza vien pēc izbraukumā vairāk gūtiem vārtiem, kas tam izdevās vien atbildes spēles pagarinājumā. Tikmēr Barcelona ar 3:1 pārspēja Anglijas čempioni Mančestras City.