Banka no mājas izliek īrnieku, kuram ir beztermiņa īres līgums

5 komentāri

Īrnieku Žani nelaiži iekšā mājā Swedbank meitas uzņēmums Ektornet, kurš tur norīkojis apsardzi. Žanis uzskata, ka banka rīkojas netaisni.

Agrāk Žanis bija strādnieks Normundam, iepriekšējam mājas īpašniekam. Žanis Normundam palīdzējis būvēt šo namu un tajā pašā laikā to īrējis.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ekonomiskās krīzes laikā nama īpašnieks Normunds nonāca finanšu grūtībās un nespēja pildīt saistības ar banku. Swedbank lauza hipotekāro līgumu ar Normundu, un izlika namu izsolē.

Banka ar īrnieku Žani vienojās, ka Žanis māju varēs īrēt. Īrniekam tika piedāvāts pat izpirkt namu, maksājot ik mēnesi tūkstoš eiro, tomēr pēc kāda laika banka jau pieprasīja, ka par māju ir jābūt pilnam norēķinam un uzreiz. Citādi viņam tika prasīts no mājas izvākties.

Gadu gaitā viņš, par pamatu ņemot beztermiņa īres līgumu, namā ir veicis ievērojamus uzlabojumus.

Skaties video!

5 komentāri

TOP komentāri

 • R.
  +1

  R.

  Teātris! Tādas shēmas ar īres līgumiem taisa tipiski ļaunprātīgi kredītu nemaksātāji!

  30.01.2015 15:39

 • rt
  +1

  rt

  Swedbanka-nekad nepinaties ar so banku-vini izmanto cilvekus lidz pedejam!!!!Saja gadijuma ari pagaida kamert sis irnieks ir samaksajis jau labu dalu no summas un tad paldies izsviez ara!!!Tas nav nedz likumigi nedz cilvecigi-swedbanku pasu vajag no sis valsts ara un labi atri kamert te nav savakusies ipasumus parak daudz..Ari normalus kreditus tur normals cilveks nevar dabut.....mak tik kast naudu par visu ...

  30.01.2015 15:04

 • auni
  0

  auni

  Žani, es nedomaju ka tu vari ko darit pret to banku,bet labakais veids kaa daudz, maz ieriebt,butu piemest tai budai uguni!

  30.01.2015 16:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas