Baltijas drošību stiprināt palīdzēs britu karavīri; Krievija sola nepalikt bez atbildes

0 komentāri

Blakus ASV un Vācijas karavīriem stiprināt Baltijas drošību palīdzēs arī simts Lielbritānijas karavīru, par to paziņojusi britu valdība.

Šādā veidā Lielbritānija turpina īstenot NATO Velsas samita lēmumus par reģiona drošības stiprināšanu pēc Krievijas agresijas Ukrainā, vērtē eksperti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr Krievijas reakciju, solot, ka britu solis nepaliks bez Maskavas atbildes, viņi vērtē kā pārspīlētu.

Politologs, LU asociētais profesors Ojārs Skudra uzskata, ka Lielbritānija šobrīd uzņēmusies vadošo NATO dalībvalsts lomu Ziemeļeiropā. Baltijai tas ir izdevīgi, jo briti izprot mūsdienu Krieviju, ne velti tieši pie viņiem patvērumu meklē krievu disidenti.

Krievijas prezidenta Vladimira Putina solījums neatstāt britu soli bez atbildes Maskavai jau kļuvis tipisks, saka Andris Kudors. Viņš neizslēdz, ka simts karavīri var tikt izmantoti kā iegansts.

Lai arī apsveicams solis, kopējai reģiona drošībai tas ir tikai ”piliens jūrā”, saka eksperti un mudina nākamajā NATO samitā Varšavā prasīt vēl plašāku sabiedroto klātbūtni reģionā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas