Bagātās Jūrmalas dabas parks pārsteidz ar bēdīgo infrastruktūru

0 komentāri

Bagātās Jūrmalas pilsētas teritorijā esošais dabas parks pārsteidz ar infrastruktūru avārijas stāvoklī, ziņo raidījums Bez Tabu.

Kāpēc tūrisma sezonas priekšvakarā Ragakāpas dabas parka infrastruktūra ir avārijas stāvoklī?

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Jūrmalas pašvaldības budžets 2015. gadam ir vairāk nekā 109,3 miljoni eiro. Šogad ieņēmumi tiek plānoti vairāk nekā 70,5 miljonu eiro apmērā, savukārt izdevumi tiek lēsti 105 miljonu eiro apmērā.

“Ragakāpa ir tipisks vēja darbības veidojums un ir viena no augstākajām kāpām Latvijā – 18,2 metrus augsta. Ragakāpa ir vēja darbības rezultātā pārveidots 800 metrus garš un 100 metrus plats kāpu valnis. Dabas parka teritorijā ir sastopamas ļoti vecas priežu audzes, kuru vecums sasniedz aptuveni 340 gadus, kā arī retas augu un putnu sugas. Dabas parka taku veido četras atsevišķas takas – Dabas skatu taka, Kukaiņu taka, Priežu taka un Augu taka,” liecina informācija Jūrmalas tūrismam veltītā mājaslapā.

Lūk, foto no Raga kāpas dabas parka Jūrmalā:

Vairāk par šo tematu uzzini 27. februāra raidījumā Bez Tabu!

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas