Austrumu slimnīcā atklāj modernu klīniku ķirurģisko infekciju un izgulējumu ārstēšana

0 komentāri

Šodien Austrumu slimnīcas pakļautībā esošajā Biķernieku stacionārā atklāta jauna klīnika problemātisku brūču, izgulējumu un pēcoperācijas iekaisumu ārstēšanai.

Līdz šim ķirurģisko infekciju speciālisti bija izkaisīti pa visām Austrumu slimnīcas nodaļām, bet nu viņu spēki koncentrēti vienuviet – jaunizremontētās telpās un pie vismodernākā aprīkojuma. Atklājot jauno klīniku, ārsti šodien to izrādīja ar patiesu lepnumu, vienlaikus gan jokojot, ka labprātāk pasākuma viesus šeit neredzētu atgriežamies kā pacientus.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopējā renovēto telpu platība sasniedz 1200 kvadrātmetru, un tas izmaksājis nedaudz vairāk par pusmiljonu eiro. Šāds pavērsiens nāk gandrīz vai kā pārsteigums pēc tam, kad publiskajā telpā nozares ministrs paziņojis, ka Austrumu slimnīcai esot visas maksātnespējas pazīmes. Renovācija tomēr notikusi, kredītu galvojusi valsts un, kā teic ministrs, citas izvēles neesot bijis. Ieguvumus no jaunās Ķirurģiskās infekcijas klīnikas jutīšot kā pacienti, tā mediķi.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas