Augstākās amatpersonas apgūst iemaņas vadīt valsti militāras krīzes situācijā

0 komentāri

Valsts augstākajām amatpersonām šodien tika rīkotas mācības, kuru laikā tika pilnveidotas iemaņas civilās un militārās krīzes pārvarēšanā.

Mācības, kam dots nosaukums Kristaps 2015, risinājās kā Ministru kabineta ārkārtas izbraukuma sēde, un tā notika Gaisa spēku aviācijas bāzē Lielvārdē.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Divu stundu izbraukuma sēdi vadīja Ministru prezidente Laimdota Straujuma. Mācību laikā amatpersonām tika uzdots apspriest un apstiprināt Ministru kabineta lēmumu par izņēmuma stāvokļa izsludināšanu visā valsts teritorijā, kā arī apstiprināt ministriju izstrādātos krīzes pārvarēšanas plānus.

Mācībās piedalījās Valsts prezidents Raimonds Vējonis, Ministru kabinets, Saeimas Aizsardzības, iekšlietu un korupcijas novēršanas komisijas un Saeimas Nacionālās drošības komisijas pārstāvji, valsts pārvaldes iestāžu amatpersonas, kā arī NATO pārstāvji.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas