Atvadīšanās no dekānes Intas Brikšes notiks LU Lielajā aulā

0 komentāri
Atvadīšanās no dekānes Intas Brikšes notiks LU Lielajā aulā
FOTO: LETA

Atvadīšanās no Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) dekānes Intas Brikšes notiks ceturtdien, 6. novembrī, no plkst. 10.00 līdz 12.00. Kā liecina LU mājaslapā publicētā informācija, izvadīšana notiks LU Lielajā aulā.

Skaties.lv jau ziņoja, ka pagājušajā nedēļas nogalē, 1. novembrī, mūžībā aizgājusi Latvijas Universitātes Sociālo zinātņu fakultātes (SZF) dekāne, Komunikācijas zinātnes bakalaura studiju programmas direktore Inta Brikše.

I. Brikše mūžībā aizgāja 58 gadu vecumā. LU sacīja, ka arī universitātē ziņa par I. Brikšes aiziešanu bija pārsteigums. Izvadīšana notiks šonedēļ, taču laiks vēl tiek precizēts, sacīja LU pārstāvji.I. Brikše LU SZF vadīja tādus studiju kursus kā Komunikācijas teorijas, Mediju teorijas, Organizāciju komunikācija un kultūra, Žurnālistikas kultūra, Informācijas sabiedrības teorētiskie koncepti, Komunikācijas zinātnes mūsdienu teorijas u. c. LU SZF dekānes amatā viņa darbojās no 2000. līdz 2009. gadam.2007. gadā Intai Brikšei tika piešķirts Atzinības krusts par izcilu tēvijas mīlestību un sevišķiem nopelniem valsts, sabiedriskajā, kultūras, zinātnes un izglītības darbā. Vēl šā rudens sākumā Inta Brikše sāka vadīt darba grupa mediju politikas pamatnostādņu izstrādei.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas