Atskats vēsturē: 9. maijs Uzvaras parkā pēdējos 10 gados

0 komentāri

Arī šogad 9. maijā visas dienas garumā Rīgā, Uzvaras parkā, notiek nacisma sagrāvei veltīti pasākumi.

Šogad pasākumi sākušies plkst. 10.00. Policija šodien Rīgā, Uzvaras pieminekļa apkaimē, pēc īpaša plāna nodrošinās sabiedrisko kārtību. Pārdaugavā gaidāmi arī satiksmes ierobežojumi, jo biedrība 9.maijs.lv visas dienas garumā pieteikusi tradicionālo pasākumu, kas veltīts Otrā pasaules kara beigu gadadienai.

Visas dienas garumā Uzvaras parkā notiks koncerts, kurā uzstāsies vairāk nekā 500 mākslinieku. Plkst. 21.20 plānota Rīgas mēra Nila Ušakova uzruna. 9. maija pasākumi noslēgsies ar salūtu plkst. 22.45.

Foto: 9. maija pasākumi Uzvaras parkā pēdējos 10 gados

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas