Atradusies Dobelē pazudusī meitenīte

0 komentāri

Valsts policijas darbinieki šovakar Dobelē atraduši desmit gadus vecu meiteni, kura bija izsludināta meklēšanā un pazudusi kopš vakardienas vakara. Meitenei redzamas veselības problēmas nav konstatētas, bet policija vēl noskaidro pazušanas apstākļus.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece informē, ka desmitgadīgā Elita Podsekalova vakar vēl pēc plkst. 21.30 bija redzēta spēlējamies mājas pagalmā Dobelē, Bērzes ielā, savukārt mājās nebija atgriezusies. Par meitenes pazušanas faktu policija informēta tikai šodien.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Par meitenes bezvēsts pazušanu VP bija informējis meitenes tēvs, kurš pats centies viņu iepriekš meklēt. Pēcāk 15 policisti, zemessargi un kinologs no Bauskas ar dienesta suni veica meklēšanas pasākumus. Tāpat policija izsludināja meitenes meklēšanu, lūdzot arī sabiedrības līdzdalību.

Meiteni izdevās atrast uz ielas Dobelē, Brīvības ielā. VP noskaidro viņas bezvēsts prombūtnes gaitas un apstākļus, taču, pēc sākotnējās informācijas, bērnam, iespējams, nekāds kaitējums nav nodarīts.

Meitenes meklēšana ir atsaukta.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas