Atpūtniek, uzmanies! Sākusies ūdensputnu medību sezona

0 komentāri

Ik gadu ūdensputnu medību sezona sākas augusta mēneša otrās nedēļas sestdienā, sākot no pulksten 16.00, šogad šī sestdiena iekrīt 8. augustā. Tā kā ūdensputnu medības notiek ne tikai medību platībās, bet arī publiskajās ūdenstilpēs, aicinām medniekus būt īpaši piesardzīgiem, lai nejaušības pēc nesavainotu kādu atpūtnieku.

Sākoties ūdensputnu medību sezonai un ņemot vērā meteoroloģiskos laikapstākļus, pieļaujams, ka vienkopus ar medniekiem ūdenstilpes izmantos liels skaits citu atpūtnieku.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tādēļ Valsts policijas darbinieki šo brīvdienu laikā īpaši pastiprinātu uzmanību pievērsīs gan ūdenstilpēm, gan arī tām medību platībām, kuras izmantojamas ūdensputnu medībām.

Policisti sekos līdzi tam, vai mednieki ievēro visus drošības priekšnoteikumus un neapdraud atpūtniekus. Tāpat policisti kontrolēs medniekus, lai medību norise nenotiku alkoholisko dzērienu vai citu apreibinošo vielu ietekmē.

Jebkura apdraudējuma gadījumā Valsts policijas darbinieki ir gatavi nekavējoties reaģēt uz iedzīvotāju sniegto informāciju, īpaši par apdraudējumu no mednieku rīcības ūdensputnu medību vietās. Šādos gadījumos aicinām nekavējoties zvanīt pa policijas operatīvo tālruni: 110.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas