”Atklātību par Citadeli” uzsāk parakstu vākšanu

0 komentāri

Sabiedriskās izmeklēšanas iniciatīvas grupa ”Atklātību par Citadeli” rīt, 22.augustā uzsāk parakstu vākšanu, prasot atslepenot visu informāciju saistībā ar bankas Citadele privatizāciju.

Savāktie paraksti tiks iesniegti Ministru prezidentei Laimdotai Straujumai. Parakstu vākšana Rīgā notiks skvērā Tērbatas un Brīvības ielu krustojumā, kā arī citviet Latvijā.

“Atklātību parCitadeli“” pārstāvji arī vēlas uzzināt, kuras valsts amatpersonas ir tieši atbildīgas par līdz šim “acīmredzot sabiedrībā nepatiesi un apzināti izplatītajiem maldiem, ka bankas pārdošanas procesa gaita ir noteikta kā klasificēta informācija”, un jautā: “Kādu iespējamo sodu šīs vainīgās amatpersonas saņems?”

Viņi rosina atbildes uz jautājumiem sniegt arī publiski un pauž pārliecību, ka “tikai atklāta, kristālskaidra un bez melu aizdomu ēnas veikta komunikācija ar sabiedrību ļaus Latvijas iedzīvotājiem patiesi pārliecināties, ka viss līdzšinējais bankas pārdošanas process tiešām risinājies kvalitatīvi un godīgi, ievērojot tikai un vienīgi valsts un tās nodokļu maksātāju intereses”.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas