Atklātībā nonākuši Godmaņa, Kalvīša un Straujumas vidusskolas atestāti

0 komentāri

Raidījums ”Bez Tabu” lūdza deputātu kandidātiem, kas jau reiz vadījuši valdību un sēdējuši premjera krēslā, parādīt viņu pirmos nopietnos izglītības dokumentus – vidusskolas atestātus. Savas atzīmes vidusskolas laikā labprāt uzrādīja pašreizējā Ministru prezidente Laimdota Straujuma, kā arī ekspremjeri Aigars Kalvītis un Ivars Godmanis. Tika uzrunāts arī Einars Repše, taču viņš atteicās no šī eksperimenta.

Nezinot, kas ir vidusskolas atestātu īpašnieki, viņu sniegumu vērtēja eksperte, Latvijas Universitātes Pedagoģijas, psiholoģijas un mākslas fakultātes profesore Lūcija Rutka.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lūk, rezultāti:

Vidusskolas absolvents A. Kalvītis mācījies uz labi un teicami, turklāt papildus izvēlējies apgūt arī ģimenes mācību. Interesanti, ka teicamu atzīmi A. Kalvītis saņēmis ne vien, piemēram, ģeometrijā un PSRS vēsturē, bet arī dziedāšanā.

Savukārt pašreizējā Ministru prezidente L. Straujuma, izrādās, skolas laikā ir bijusi ne vien teicamniece, bet varēja lepoties arī ar teicamu uzvedību. Pēc ekspertes domām, tas varētu liecināt par ”morālās attīstības līmeni un sadarbības prasmēm”.

Tikmēr I. Godmanim, kura atestātā pārsvarā redzamās atzīmes ir piecinieki, bijis viens klupšanas akmens – rasēšana. Šajā priekšmetā viņa prasmes novērtētas ar trijnieku. ”Pats svarīgākais, ka cilvēks bijis sekmīgs,” uzskata L. Rutka.

Einars Repše svešām acīm savu atestātu gan neļāva skatīt.

Plašāk par to, kā mācījušies politiķi – “Bez Tabu” sagatavotajā sižetā!

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas