Atjaunota robežkontrole uz Latvijas – Igaunijas robežas

0 komentāri

Iedzīvotāji jau bija pieraduši, ka ceļojot Eiropas Savienības iekšienē, robežas tiek šķērsotas bez dokumentu pārbaudes. Kopš vakardienas, ASV prezidenta Baraka Obamas vizītes dēļ, uz Latvijas – Igaunijas robežas, uz laiku atjaunota robežkontrole. Visas personas, kuras ieceļo Igaunijā tiek pārbaudītas.

Līdz šim, Ainažu robežkontroles punktā ceļā no Rīgas uz Tallinu, varēja šķērsot neapstājoties. Tagad situācija mainījusies – tiek apturētas visas automašīnas un pārbaudīti dokumenti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Lai ASV prezidenta Baraka Obamas vizītes laikā garantētu sabiedrisko kārtību un nacionālo drošību, Igaunija, līdz 4-jam septembrim atjaunojusi robežkontroli uz Eiropas Savienības iekšējās robežas. LNT ziņas novēroja, ka kontrole norit raiti un rindas neveidojas. Ceļotāji no Latvijas atzīst, ka par izmaiņām dzirdējuši, taču gadās arī situācijas, kad automašīnas tehniskā pase vai apdrošināšana ir aizmirsusies mājās.

Pārbaudi veic Igaunijas policija un robežsargi. Latvijas robežsardze strādā ikdienas režīmā un veic patrulēšanu pierobežas zonā.

Līdz 4 septembrim Igaunijas robežu būs atļauts šķērsot Veclaicenes, Apes, Valkas, Rūjienas, Omuļu un Ainažu robežkontroles punktos. Ieceļošanai Igaunijā ir slēgti mazie ceļi, tur dežurē imigrācijas dienesta patruļas. Personu dokumenti tiek pārbaudīti arī ieceļojot Igaunijā ar dzelzceļu, gaisa satiksmi un ūdens transportu. ASV prezidents Igaunijā ieradīsies 3.septembrī.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas