Atjaunos izdemolēto Zemes mātes biroju

0 komentāri

Latvieši piemin ne tikai savus tuvos aizgājējus, bet gatavi pieminēt arī tos cilvēkus, par kuriem, iespējams, nemaz nav dzirdējuši. Zemes mātes birojs bija vieta, kur daļa no šiem cilvēkiem tika pieminēti, bet – vai jūs maz zināt, kas ir Zemes mātes birojs un kas ar to ir noticis?

Zemes mātes birojs tika izveidots pirms 10 gadiem Rīgas Lielajiem kapiem, godinot tur apglabātos cilvēkus. Mākslinieks Aigars Bikše ar domubiedriem izveidoja instalāciju – biroju ar datorekrānu, kas vēstīja par kapos apglabātajiem cilvēkiem. Lai arī mēdz teikt, ka laika zobs mēdz “sagrauzt” visu, tomēr šoreiz vandaļi ir izrādījušies nadzīgāki – Zemes mātes birojs ir izdemolēts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tomēr mākslinieks A. Bikše ir gatavs atjaunot instalāciju, taču cer uz Rīgas domes palīdzību turpmākā objekta apsardzē. Vairāk – skaties video.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas