Atis Lejiņš par Latvijas sasniegumiem: Paskatieties uz Ukrainu, Moldovu, Gruziju

0 komentāri

Runājot par to, cik daudz Latvija ir sasniegusi kopš neatkarības atjaunošanas, Saeimas deputāts, bijušais Latvijas Ārpolitikas institūta vadītājs Atis Lejiņš aicina palūkoties uz tādām valstīm kā Ukraina, Moldova un Gruzija, norādot, ka Latvija kopš Padomju Savienības sabrukuma ir sasniegusi daudz vairāk.

”Cilvēki īsti neapjēdz, ka te nelīst asinis un cik mēs esam droši,” sacīja A. Lejiņš, norādot, ka par zemu nevajag novērtēt nedz Latvijas spēju iestāties Eiropas Savienībā (ES) un NATO. ”Tur gāja, kā gāja, bet mēs tikām,” sacīja Saeimas deputāts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Mēs, tauta, pierādījām ko tādu, ko nedrīkstēja pierādīt,” sacīja A. Lejiņš.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas