Atbalsta sabiedriskā labuma statusa piešķiršanu septiņām organizācijām

0 komentāri

Šodien, 2014.gada 21.augustā, notika Sabiedriskā labuma komisijas sēde, kurā komisija nolēma ieteikt Valsts ieņēmumu dienestam (VID) pieņemt lēmumu piešķirt sabiedriskā labuma organizācijas statusu septiņām nevalstiskajām organizācijām.

Sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršana atbalstīta šādām organizācijām: biedrībai “Ģimenes atbalsta biedrība “Ģimenes akadēmija”, biedrībai “Svētdiena.lv”, nodibinājumam “Sabiedrības līdzdalības fonds”, nodibinājumam “Sabiedrības veselības fonds”, biedrībai “Inčukalna brīvprātīgo ugunsdzēsēju biedrība”, biedrībai “Leļļu teātris un radošā darbnīca “Zabava”” un nodibinājumam “Spīdolas ģimnāzijas izaugsmes fonds”.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

VID atgādina, ka tā biedrība, nodibinājums vai reliģiskā organizācija, kas vēlas iegūt sabiedriskā labuma organizācijas statusu, iesniedz VID iesniegumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu, iesniegumā norādot sev vēlamo veidu, kādā VID paziņos lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu (VID lēmumu par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu paziņo, to nosūtot pa pastu vai informāciju par sabiedriskā labuma organizācijas statusa piešķiršanu publicējot VID mājaslapā. Iesniegumam ir jāpievieno attiecīgās biedrības, nodibinājuma vai reliģiskās organizācijas iepriekšējā gada darbības pārskats un turpmākās darbības plāns.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas