Astoņu bērnu ģimene Jelgavā – lielisks piemērs citiem atvērt savu sirdi dzīvībai

1 komentārs

Ozolu ģimene ir jelgavnieki. Baibas un Māra mīlestība burtiskā nozīmē sakuplojusi kā varenais ozolkoka lapu vainags, jo viņi audzina astoņus bērnus.

Tētim Mārim vienmēr bijusi stingra apņemšanās – visu labo pierakstīt, lai gada spilgtākie notikumi, kā piemēram, bērna skolas izlaidums, atvašu piedalīšanās dziesmu un deju svētkos, starptautiskās sporta sacensībās, neaizēno arī ikdienas mazos prieciņus un laimes brīžus. Tomēr arī šogad šis saraksts izpalicis. Dzīves steiga.

Tā cūciņā sakrāts gan braucienam uz Tallinu, gan Stokholmu. Taču arī pašmāju galvaspilsētas apmeklējums ģimenei izvērties par ārzemju ceļojumiem līdzvērtīgu pasākumu. Novembra svētku nedēļā, kad Pasažieru vilciens daudzbērnu ģimenēm deva iespēju braukt par puscenu, Ozoli piepildīja sapni par kino.

Atvasēm bagātā Ozolu ģimene ir kā lielisks piemērs un iedrošinājums citiem atvērt savu sirdi dzīvībai, jo viņi paši savu bērnu pulciņu būtu gatavi papildināt vēl.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Pele
    +1

    Pele

    Milzīgs prieks par şo ğimenīti!Lai vińiem viss izdodas!

    06.01.2016 11:03

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?
Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Palīdzi savai ādai elpot! Četri likumi pareizai ādas attīrīšanai

Katru dienu mūsu āda ir pakļauta vides kaitīgajai ietekmei – gaisa un ūdens piesārņojumam, kā arī ultravioletajam starojumam. Pareiza un pilnvērtīga sejas attīrīšana ir pirmā palīdzība nogurušai ādai un svarīgs solis ādas veselības un jauneklīga izskata saglabāšanas virzienā.

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas