Ārvalstu vēstnieku kundzes Ziemassvētku labdarības tirdziņā piedāvā savu valstu produkciju

0 komentāri

Latvijas SOS bērnu ciemats, biedrība Cerība bērniem, krīzes centrs Marsa gatve – tas ir tikai dažas no organizācijām, kas īsi pirms Ziemassvētkiem saņems atbalstu.

Jau 19 gadu Rīgā tiek rīkots īpašs tirdziņš, kurā savas valsts suvenīrus un produktus piedāvā Latvijā esošās ārvalstu vēstniecības.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izsoles āmura sitiens nozīmē, ka tik tikko kāds laimīgais ieguvis tiesības uz privātu koncertu savās mājās. To sniegs, savulaik, Latviju Eirovīzijā pārstāvējušais mūziķis Jorens Šteinhauers, kurš arī piekritis piedalīties labdarības tirdziņā.

Rātsnama divos stāvos izvietojies tirdziņš, kurā varēja apskatīt un iegādāties dažādu valstu gan jau zināmus, gan ikdienā Rīgā nenopērkamus suvenīrus, saldumus un pārtikas produktus.

Jau deviņpadsmito gadu tirdziņu rīko Rīgas Starptautiskais sieviešu klubs.

Tirdziņa organizēšana, kur liela enerģija jāiegulda tieši vēstniecību daiļā dzimuma pārstāvēm, jau sen ir viens no gada gaidītākajiem kluba pasākumiem.

Iepriekšējos gados dažu stundu laikā tirdziņā izdevies savākt līdzekļus pat vairāk nekā 20 tūkstošu eiro apmērā. Milzīgais apmeklētāju skaits vieš cerības, ka šis gads arī nebūs izņēmums.

Skaties video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas