Ārvalstu medijus piesaistījušas Vējoņa ”zaļās saknes” un Facebook profilā norādītā reliģiskā pārliecība – ”pagāns”

0 komentāri

Ārvalstu mediji uzmanību pievērsuši Latvijas jaunā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa (ZZS) “zaļajām saknēm” un līdzšinējiem pienākumiem Aizsardzības ministrijā.

Pēc aģentūras AFP aplēsēm, Vējonis ir pirmais “zaļais” prezidents kādā no Eiropas Savienības (ES) valstīm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ārvalstu mediji arī pievērsuši uzmanību faktam, ka jaunais Valsts prezidents līdz šim ieņēmis aizsardzības ministra amatu un “ieturēja stingru nostāju pret Krieviju, kad tā pagājušajā gadā anektēja Krimu un palielināja savu militāro klātbūtni Baltijas jūrā un reģionālajā gaisa telpā”.

Aģentūra AFP arī pievērsusi uzmanību faktam, ka Vējoņa Facebook profilā vēl nesen kā viņa reliģiskā pārliecība bijusi norādīta – “pagāns”.

Tikmēr Krievijas presē Latvijas prezidentu nomaiņa lielā mērā ignorēta, tikai atsevišķos izdevumos izcelts, ka jaunais Latvijas prezidents ir dzimis Pleskavā. Krievijas medijus vairāk interesējusi latviešu spēkavīra Raimonda Bergmaņa (ZZS) stāšanās aizsardzības ministra amatā.

Latvijas prezidenta maiņai aktīvi sekojusi līdzi Ukrainas prese, laikrakstam Ukraine Today akcentējot, ka Vējonis kā aizsardzības ministrs kritizējis Krimas aneksiju un Krievijas agresiju Ukrainas austrumos.

Skaties galeriju no Raimonda Vējoņa inaugurācijas!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas