Ārvalstu investori bēg no Latvijas, jo neuzticas mūsu tiesu sistēmai

4 komentāri

Ar šādu brīdinājumu politiķiem klajā nākušas divas lielas uzņēmēju organizācijas – Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera un Ārvalstu investoru padome. Biznesu un līdz ar to darbavietas aizbaida neprognozējama un lēna tiesu sistēma, krāpniecība un reiderisms.

Lielākās uzņēmēju organizācijas pagājušajā nedēļā paziņoja, ka maksātnespējas procesu dēļ valsts var zaudēt ap 900 miljoniem eiro. Tagad tiek celta trauksme par investoriem, kas lielā skaitā pagriež mums muguru.

Pērn investoru ieguldījums Latvijas uzņēmumos bijis mazākais pēdējo četru gadu laikā. Ārvalstu investoru padome uzskata, ka galvenais iemesls ir neticība tam, ka ieguldītā nauda Latvijā netiks nozagta.

Spriedumi esot ne tikai ilgi jāgaida, bet tie esot neprognozējami, jo līdzīgos gadījumos var kardināli atšķirties. Tāpat problēma esot krāpniecība un reiderisms.

Atzīstot, ka spriedumu ātrumā vēl daudz darāmā, Tieslietu ministrija uzskata, ka tik asi paziņojumi tomēr ir nevietā, jo situācija uzlabojas un daudzos rādītājos Latvija sen vairs nav pēdējās vietās Eiropā.

Video

4 komentāri

TOP komentāri

 • Seniors
  +1

  Seniors

  Bagatiem atlaides , mazajiem zaglisiem - CIETUMS !

  18.04.2016 06:49

 • Nu re
  +1

  Nu re

  Ja runa ir par Latvijas tiesām, tad tiešām tā ir sistēma.

  17.04.2016 03:04

 • Agita
  +1

  Agita

  Tiesu sistēma vēl aizvien ir briesmīga gan pret lielajiem uzņēmējiem ,gan visparastākajiem mirstīgajiem....ir tādi tiesāšanās procesi,par kuriem grāmatu varētu uzrakstīt....

  16.04.2016 13:33

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas