Aromātiskais lakšu pesto

0 komentāri

2. 2. solis

2/5

Laksis smaržo un garšo kā ķiploks. Aug ēnainos, mitros Latvijas mežos un garšās. Turklāt tas ir daudz veselīgāks nekā šobrīd lielveikalos nopērkamais Ķīnas ķiploks. Jāņem vērā, ka lakši ir aizsargājami augi un tos nedrīkst tirgot, bet savām vajadzībām salasīt var un vajag. No lakšiem var pagatavot ļoti aromātisku un gardu pesto. Pamēģini! Arī Tev noteikt izdosies!

1. solis

Nepieciešams

Publicitātes foto

Publicitātes foto

2 saišķi lakšu

150 ml olīveļļas

50 g cietā siera

100 g Indijas riekstu

Šķipsniņa sāls

2. 2. solis

2/5
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas