Arodbiedrības vienojas rīkot tautas sapulci, cerot uz plašu iedzīvotāju atsaucību

0 komentāri

Šodien pēc arodbiedrības valdes sēdes Pēteris Krīgers paziņoja, ka Latvijas Brīvo arodbiedrību savienība 1. maijā organizēs tautas sapulci. Akcija varētu norisināties 1. maijā Doma laukumā ap plkst. 12.00. Akcijas nosaukums ir “Par cienīgu darbu un cienīgu darba samaksu veselam un izglītotam cilvēkam Latvijā”.

Arodbiedrības pārstāvji pauda bažas, ka pašreiz valsts vāji rūpējas par Latvijas cilvēkiem, uz ko norādot tas, kas patlaban notiek dažādās nozarēs: veselības aprūpē, izglītībā, kultūrā, iekšējā un valsts drošībā kopumā. Pašlaik arodbiedrības plāno, ka uz akciju varētu pulcēties ap 1000 cilvēku un tie varētu būt gan no galvaspilsētas, gan no reģioniem. Savukārt Latvijas veselības un sociālās aprūpes darbinieku arodbiedrības vadītājs Valdis Keris uzskata, ka šādā plašākā akcijā veselības aprūpes problēmas nepazudīs, bet, tieši pretēji, iegūs vēl lielāku aktualitāti.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Foto

Reportāžu no arodbiedrību sanāksmes skaties TV3 Ziņās plkst. 19.00!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas