Ārkārtas situācija Maskavas ielā! Sabrūkot sienai, cietis vīrietis

0 komentāri

Ārkārtas situācija šodien pēcpusdienā izveidojās Rīgā, Maskavas ielā 222B, Krasta masīvā. Kāds iedzīvotājs veicis pagraba paplašināšanas darbus, taču negaidīti sabrukusi viena no starpsienām un uzkritusi vīrietim virsū.

Vīrietis bija izdomājis daudzdzīvokļu mājas pagrabā veikt pārbūvi. Viņš pateicis draudzenei, ka iet lejā, taču jau pēc brīža piezvanījis un pastāstījis, ka remontdarbi uz kādu laiku būs jāatliek.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopā ar neatliekamo medicīnisko palīdzību atbraukuši ugunsdzēsēji un ar speciāliem instrumentiem pāris minūšu laikā pacēluši sienu.

Mājas iedzīvotāji saka, ka nav zinājuši par pagrabā iecerēto pārbūvi. Nav arī skaidrs, vai tā veikta ar būvatļauju, vai nelegāli. Taču neesot arī tā, ka pagrabs ir pilnībā pamests, reizēm kāds kādu nevērtīgu krāmu tur noliek. Nu kaut ko tādu, kas zagļiem nav interesants.

Pagrabā būvinspekcija veiks pārbaudi, taču, visticamāk, mājas iedzīvotāji var dzīvot tālāk mierīgi, jo sabrukušas tikai starpsienas un nesošās konstrukcijas nav bojātas.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas