Ārkārtas sēdē nolemts, ka skolotāji 27. novembrī rīkos brīdinājuma streiku

1 komentārs

Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) padome trešdien, 11. novembrī, ārkārtas sēdē vienojās, ka 27. novembrī tiks rīkots vienas dienas brīdinājuma streiks, informē TV3 Ziņas.

LIZDA padome lēmumu pieņēmusi, pamatojoties uz to, ka, izskatot pedagogu streika izlīgšanas komisijas sasniegtos rezultātus, vienošanās par vairumu prasību netika panākta.

Tādējādi nolemts pieteikt vienas dienas brīdinājuma streiku.

1 komentārs

TOP komentāri

  • haralds elceris
    0

    haralds elceris

    vajag pedagōgiem ārkārtas sēdē vienoties uz mūžīgiem laikiem atmest Ļipeckas pedagōģijas metōdi un par izglītību ar garantiju! izglītību lieto ilgāk, kā tējkannu vai pletīzeri! un skolotāja brāķis staigā pa Pasauli un taisa citus brāķus! uztaisījāt brāķi, izlabojiet pa frei un apmaksājiet brāķa dēļ radušos skādi un skādi par atraušanu no ražošanas!

    11.11.2015 13:34

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas