Arī policijas rindās varētu būt ”negodprātīgas” amatpersonas, atzīst Kozlovskis

1 komentārs

Arī policijas aprindās ir personas, kuras varētu būt “negodprātīgas” līdzīgi kā ir Valsts ieņēmumu dienestā (VID), tā šorīt LNT raidījumā 900 sekundes atzina iekšlietu ministrs Rihards Kozlovskis.

Viņš arī piebilda, ka šim nolūkam pagājušā gada nogalē VP tika izveidota speciāla riska sistēma, kas paredz pārbaudīt dienesta amatpersonas, kuras pakļautas lielākam korupcijas riskam.

“VP ir nepilni 7000 darbinieku, viņi visi ir amatpersonas un iesniedz deklarācijas,” piebilda Kozlovskis.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • Seniors
    +1

    Seniors

    Policija ir un bus negodpratigas personas ! Ka ari , daudzi policisti ir nepieklajigi un rupji , neievero disciplinu un pielieto fizisku speku tur , kur to nevajaga ! Kaut vai , gadijums Smiltene , auto stavvieta , pie Smiltenes slimnicas . Par nepareizu auto novietosanu , salauz vecam viram roku un plecu . Neticu , ka sie policisti , tiks saukti , pie krimnalatbildibas un atlaisti , no darba !!!

    19.04.2016 04:41

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas