Arhitekts izrāda Gaismas pils augšējos stāvus un Rīgas panorāmas skatu

0 komentāri

Latvijas Nacionālās bibliotēkās jaunās ēkas Gaismas pils augstākā stāva telpa varētu kļūt par pieprasītāko vietu, kur svarīgām amatpersonām risināt privātas sarunas laikā, kad Latvija būs Eiropas Savienības (ES) prezidējošā valsts, izrādot Gaismas pils augšējos stāvus telekanālam LNT stāsta arhitekts Jānis Dripe.

Gaismas pils augšējā stāvā tiek plānotas arī nelielas izstādes un grāmatu prezentācijas. Telpa būs pieejama ne vien augsta ranga amatpersonā, bet arī bibliotēkas lasītājiem.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Līdzīgi kā Gaismas pils “spicē” arī vienu stāvu zem bibliotēkas augšējā stāva vēl aizvien aplūkojama iespaidīga Rīgas panorāma.

Skatieties video un aplūkojiet, kāds skats paveras no Gaismas pils augšējā stāva!

J. Dripe atklāj, ka Gaismas pils interjera krāsās izmantotas krāsas no Latvijas latiem.

Laikā, kad Latvija būs Eiropas Savienības (ES) prezidējošā valsts, vairāki Gaismas pils stāvi tiks atdoti prezidentūras vajadzībām. Taču apmeklētājiem bibliotēka netiks slēgta, un lasītavas darbosies, stāstīja J. Dripe.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas