Apzināti visi 43 Latvijas pilsoņi, kuri zemestrīces laikā atradās Nepālā; par laimi, cietušo nav

0 komentāri

Latvijas Ārlietu ministrija esot apzinājusi visus 43 Latvijas pilsoņus, kas zemestrīces laikā atradās Nepālā. Cietušo, par laimi, nav. Šodien no katastrofas skartās zonas atgriezās pirmie mūsu valsts piederīgie.

Rīdziniekus Ļubovu Bežani un Ilju Dubovski zemestrīce pārsteidza ceļā, kad pāris devās prom no kalniem uz galvaspilsētu Katmandu. Redzot sabrukušas lauku mājiņas, tūristi sākumā nodomāja, ka tas vienkārši esot stiprs vējš.

Īstas šausmas rīdzinieki ieraudzīja pilsētā. Cilvēki sēdēja ielu vidū, cenšoties turēties tālāk no ēkām, kas var atkal sākt brukt. Cilvēkiem esot pēcšoka stāvoklī, jauni zemestrīces grūdieni lidostā izraisīja paniku. Izlidojošo pūlis nekontrolēti izskrēja uz lidlauka.

Pirms izbraukšanas kalnu ciemā Ilja un Ļubova satika vēl kādu grupu no Latvijas. Viņu atgriešanās dzimtenē var aizkavēties akmens nogruvumu dēļ. Kamēr tiks atbrīvoti ceļi, paies kāds laiks.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas