Apvienojot divas nozīmīgas VID struktūras, cer mazināt korupciju

1 komentārs

Valsts ieņēmumu dienestā (VID) varētu apvienot divas nozīmīgas struktūras – Muitas pārvaldi un Finanšu policiju, izveidojot Nodokļu policiju. Finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola šorīt LNT raidījumā 900 sekundes pauda viedokli, ka tas ļaus stiprināt šīs vienības un nodrošinās to vieglāku kontroli.

Pašreizējie šo struktūru vadītāji amatus neieņems un tiks meklēta jauna persona, ne no pašreizējo darbinieku vidus, kas vadītu Nodokļu policiju.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat tiek vērtēta iespēja korupcijas risku draudiem pakļautāko VID struktūrvienību vadītāju rotāciju veikt ne tikai dienesta iekšienē, bet visā valsts pārvaldē kopumā, proti, šo struktūrvienību vadītājus pārcelt ārpus darba VID.

Lai mazinātu korupcijas riskus, VID un Finanšu ministrija šobrīd strādā pie vairākām likumdošanas iniciatīvām, kas ļaus vieglāk atbrīvoties no negodīgiem ierēdņiem.

Video

1 komentārs

TOP komentāri

  • SO.
    0

    SO.

    Mehāniska apvienošana neko nedos, jābūt pārliecinātiem par darbinieku godaprātu. Par to gan māc stipras šaubas, jo lielākos melnos traipus atklāj nevis iestāžu vadiba un to drošibas dienesti, bet žurnālisti.Tad tikai pamostas atbildigie. Kas tas ir-savējo piesegšana, atbalstīšana, līdzdalība vai slinkums?

    06.04.2016 09:39

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas