Apsver iespēju palielināt nodokļus alkoholiskajiem dzērieniem un azartspēlēm

0 komentāri
Apsver iespēju palielināt  nodokļus alkoholiskajiem dzērieniem un azartspēlēm
FOTO: LETA

Nākamgad tomēr varētu būt izmaiņas nodokļu politikā. Sarunās par nākamā gada budžetu izskan aicinājums palielināt  nodokļus alkoholiskajiem dzērieniem un azartspēlēm, tāpat varētu likvidēt  uzņēmuma ienākuma nodokļa atlaides finanšu institūcijām, bankām.

Nacionālās apvienības politiķi uzstāj, ka iekasēto naudu varētu novirzīt demogrāfijas programmas turpināšanai. Prioritāte būtu brīvpusdienu nodrošināšana skolās līdz 5. klasei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd visās valsts finansētajās skolās pusdienas par brīvu ēd 1. līdz 3. klašu audzēkņi. Nacionālās apvienības politiķi  ierosinājuši no nakamā gada 1. janvāra brīvpusdienas piešķirt arī ceturto un piekto klašu audzēkņiem. Pusi izmaksu segtu valsts, otru pusi – pašvaldības. Nākamā gada valsts budžetā tas papildus prasītu teju piecus miljonus eiro.

Arī Zaļo un zemnieku savienība aktualizējusi izmaiņas nodokļu sistēmā. Zaļzemnieki uzstāj uz iedzīvotāju ienākuma nodokļa proporcijas pārdali starp valsti un pašvaldībām.

Zaļo un zemnieku savienība arī uzstāj, ka nepieciešams pārdalīt iedzīvotāju ienākuma nodokļa proporciju starp valsti un pašvaldībām – 19 % valstij, bet 81 % pašvaldībām.

0 komentāri

Skaties.lv e-jaunumi

Cik jauki! Tu esi pieteicies e-jaunumiem!

Skaties.lv e-jaunumi

Piesakies aktuālāko un interesantāko ziņu saņemšanai savā e-pasta kastītē!

Kas ir e-jaunumi?

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas