Apsver iespēju palielināt nodokļus alkoholiskajiem dzērieniem un azartspēlēm

0 komentāri

Nākamgad tomēr varētu būt izmaiņas nodokļu politikā. Sarunās par nākamā gada budžetu izskan aicinājums palielināt  nodokļus alkoholiskajiem dzērieniem un azartspēlēm, tāpat varētu likvidēt  uzņēmuma ienākuma nodokļa atlaides finanšu institūcijām, bankām.

Nacionālās apvienības politiķi uzstāj, ka iekasēto naudu varētu novirzīt demogrāfijas programmas turpināšanai. Prioritāte būtu brīvpusdienu nodrošināšana skolās līdz 5. klasei.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd visās valsts finansētajās skolās pusdienas par brīvu ēd 1. līdz 3. klašu audzēkņi. Nacionālās apvienības politiķi  ierosinājuši no nakamā gada 1. janvāra brīvpusdienas piešķirt arī ceturto un piekto klašu audzēkņiem. Pusi izmaksu segtu valsts, otru pusi – pašvaldības. Nākamā gada valsts budžetā tas papildus prasītu teju piecus miljonus eiro.

Arī Zaļo un zemnieku savienība aktualizējusi izmaiņas nodokļu sistēmā. Zaļzemnieki uzstāj uz iedzīvotāju ienākuma nodokļa proporcijas pārdali starp valsti un pašvaldībām.

Zaļo un zemnieku savienība arī uzstāj, ka nepieciešams pārdalīt iedzīvotāju ienākuma nodokļa proporciju starp valsti un pašvaldībām – 19 % valstij, bet 81 % pašvaldībām.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas