Apsveicami! Latvijā veselību apdrošina arī 101 gada vecumā

0 komentāri

Vecākajam klientam, kam izsniegta veselības apdrošināšana, pašlaik ir 101 gads. Vidējais apdrošināto vecums ir 45 gadi, savukārt visvairāk veselības apdrošināšanu pakalpojumus saņem Latvijas iedzīvotāji 32 gadu vecumā, secina ERGO apdrošinātājs.

“Iespējams, veselības apdrošināšana ir kādam vēl vecākam iedzīvotājam Latvijā – mūsu 101 gadīgais klients tiek apdrošināts jau četrus gadus, un, manuprāt, tas ir brīnišķīgs piemērs tam, kā atbildīgi rūpēties par savu veselību,” norāda Gints Konrads, ERGO Veselības un dzīvības apdrošināšanas departamentu direktors Baltijā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Šobrīd apdrošināto senioru īpatsvars jeb apdrošinātās personas vecumā no 60 gadiem veido 14% no visiem veselības apdrošināšanas klientiem.

Kā liecina ERGO dati, vecāka gadagājuma cilvēki (pēc 60) vairāk izmanto valsts apmaksātās veselības aprūpes iespējas, nevis maksas ambulatoros speciālistu pakalpojumus.

Seniori, izmantojot veselības apdrošināšanas polisi, visbiežāk apmeklē ģimenes ārstu, veic laboratoriskus, rentgena un ultrasonogrāfiskos izmeklējumus, kā arī veic fizikālas procedūras.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas