Apstiprina krīzes pensiju palielināšanu, taču izskan bažas par plāna realizāciju

0 komentāri

Ar karstām debatēm Saeima šodien pieņēma grozījumus likumā, kas sola no nākamā gada sākt krīzes pensiju pārrēķināšanu. No tribīnes gan bija dzirdami brīdinājumi, ka politiķi pensionārus māna, jo naudas vecuma pabalstu palielināšanai valsts budžetā nav un nebūs, jo ir svarīgākas prioritātes, piemēram, nacionāla drošība.

Pārejas noteikumos solīts krīzes pensijas pārrēķināt no nākamā gada, ņemot vērā budžeta iespējas. Tieši  palīgteikums izsauca viskarstākās debates. Bijusī labklājības ministre Ilze Vinķele bija skarba – šāds solījums esot tukšas rieksta čaumalas vērts.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Vinķelei piebalsoja opozīcija, kura vēlējas pensionāriem garantētus ienākumus, neatkarīgi no tā kāda rudenī būs situācija valsts kopbudžeta.

Budžeta komisijas vadītājs gan aicināja opozīciju nolaisties uz zemes, jo pensiju palielināšana tāpat ka jebkura izdevumu pārskatīšana nevar tikt skatīt atrauti no budžeta iespējamām, kuras  šobrīd ir visai neskaidras.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas