Apsaimniekotājs grib mainīt mājai logus par 31 tūkstoti eiro

1 komentārs

”Mēs esam vergi! Šeit dzīvo dzīvokļu īpašnieki – vergi Rīgas namu apsaimniekotājam,” stāsta kāds Dzelzavas ielas 76. nama iemītnieks.

Problēma slēpjas tajā, ka namu apsaimniekotājs ir iecerējis mainīt logus un durvis deviņstāvu namam, taču mājas iedzīvotāji uzskata, ka logi un durvis ir visai labā stāvoklī un to maiņa, kas izmaksāšot vairāk nekā 31 tūkstoti eiro, neesot nepieciešama.

Kāda dzīvokļa iemītniece atzīst, ka koka logus varētu pavasarī nokrāsot, taču citādi to stāvoklis viņu apmierina.

Tikmēr uzņēmumā Rīgas namu apsaimniekotājs kā argumentu min to, ka logi ir nolietojušies, un tas gan veicina siltuma zudumus, gan apgrūtina to kopšanu. Dažkārt, lai logus nomazgātu, tie ir jāņem laukā ar visu rāmi, jo atvērt tos neesot iespējams.

Kuram taisnība? Skaties video un spried pats!

1 komentārs

TOP komentāri

  • Dainis Bērziņš
    0

    Dainis Bērziņš

    Kāds varēs ieraut nāsī 10%

    25.05.2015 23:38

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas