Apsaimniekotājs godprātīgiem iedzīvotājiem liek atmaksāt vienas personas 13 000 eiro parādu

0 komentāri

Daudzdzīvokļu nama iedzīvotāji apzinīgi veic ikmēneša maksājumus. Tomēr apsaimniekotājs draud: ja visi nenomaksās viena dzīvokļa parādu, ziemas mēnešus pavadīs bez siltā ūdens un apkures. Kā nākas, ka godprātīgiem nama iedzīvotājiem jāmaksā svešs parāds, un vai nāksies palikt ziemā bez siltā ūdens un apkures? 

Rigondas ielas iedzīvotāji jau nedēļu bija spiesti dzīvot bez siltā ūdens. Tas atslēgts, jo viens nama iedzīvotājs uzkrājis 13 000 eiro lielu parādu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Konkrēta nama apsaimniekotājs uzstāj, ka visiem pārējiem nama iedzīvotājiem jānomaksā negodprātīgā kaimiņa parāds. Nama iedzīvotāji par konkrētos situāciju nav mierā, jo nevēlas maksāt rīcībspējīgas personas uzkrāto summu.

Vairāk skaties pievienotajā video!

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas