Apsaimniekotājs aprēķina astronomisku summu par neizmantotu ūdeni

1 komentārs

Ieraugot savu rēķinu par ūdeni, Kristīne jūtas tā it kā pati būtu saņēmusi aukstu ūdens šalti. Namu pārvaldnieks norāda, ka astronomiskā summa, kas redzama rēķinā, esot sods par nenodotiem skaitītāju rādījumiem.

Sods par rādījumu nenodošanu kopā ar PVN ir gandrīz 120 eiro. Kristīne katru mēnesi godprātīgi maksājusi, nama pārvaldnieka noteikto summu par vidējo patēriņu.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Izrādās, ka gadījumā, ja norādīto trīs dienu laikā nenodod skaitītāju rādījums, dzīvokļa īpašniekam jāsedz starpību starp mājas iedzīvotāju nodoto skaitītāju rādījumiem un faktisko ūdens patēriņu. Šādos gadījumos jāapmaksā tā saucamie ūdens zudumi.

Vairāk uzzini pievienotajā video!

1 komentārs

TOP komentāri

  • bet
    0

    bet

    Bet kāpēc jūs nerakstāt ko darīt šādos gadījumos???

    06.06.2015 21:07

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas