Andris Bērziņš: Tautas spēku nosaka griba palikt un nepazust

0 komentāri

Latvijas valsts prezidents Andris Bērziņš savā Jaungada runā vēlēja ik katram Latvijas iedzīvotājam gaišas domas, saticību un mīlestību ģimenē. ”Tautas spēku nosaka griba palikt un nepazust,” Bērziņš piesauca Raini, īstajā vārdā Jāni Pliekšānu, norādot, ka Rainis arī esot tālumā redzēja Latviju, tātad arī mums ir jāredz.

Prezidents norādīja, ka Latvija ir izgājusi cauri daudziem vēstures notikumiem un politikas dzīves krustcelēm.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Politiķiem šogad ir jāattaisno vēlētāju uzticību.(..) Latvijai šogad ir iespējas izcelties Eiropas Savienības valstu saimē, apliecināt ka Latvija ir bijusi atvērta Eiropai,” pieminot to, ka Latvija šogad ir ES prezidējošā valsts, norādīja Andris Bērziņš.

Savā uzrunā prezidents pieminēja arī notikumus Ukrainā.

”Ukraina notiekošais liek domāt par ko to, ko mēs darām, lai Latvija attīstītos, lai Latvija būtu aizsargāta un drošībā. Latvija nekad nebūs Eiropas Savienības nomale. Mūsu spēkos ir padarīt savu valsti par nozīmīgāko punktu austrumu un rietumu saskarsmē, par tiltu, kas veicina attīstību un uzplaukumu mūsu zemei un visai ES.Tā ir mūsu priekšrocība, kas jāizmanto gudri un mērķtiecīgi!” uzsvēra prezidents.

”Būsim neatlaidīgi un pacietīgi, līdzjūtīgi un saprotoši – tikai tā mēs nepazaudēsim cilvēcīgo grūtos brīžos, un būsim stiprāki. Lai Jaunais gads ienāk mūsu dzīvē ar mieru un saticību. Laimīgu Jauno gadu,” prezidents vēl Latvijas tautai.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas