Andra Bērziņa runa ASV prezidenta vizītes laikā Tallinā

10 komentāri

Trešdien, 3.septembrī, Valsts prezidents Andris Bērziņš Tallinā darba vizītē piedalījās triju Baltijas valstu prezidentu un ASV prezidenta Baraka Obamas tikšanās, kuras pamatjautājumi skāra Baltijas valstu drošību un aizsardzību NATO ietvaros, kā arī ASV kā Baltijas stratēģiskā partnera iesaisti un atbalstu Baltijai, ņemot vērā situācijas saasināšanos Austrumukrainā un Krievijas agresiju.

Andris Bērziņš informēja ASV prezidentu, ka Latvijā sabiedrība ir ļoti satraukta par situācijas eskalāciju Austrumukrainā un ka tiekoties ar iedzīvotājiem, viņš ir saņēmis neskaitāmus jautājumus par to, kas notiks Ukrainā un kā šī situācija var ietekmēt Baltiju.

10 komentāri

TOP komentāri

 • Ampazijs no elejas
  0

  Ampazijs no elejas

  Kurš vińam macija vardu izrunas ? Kauns klausīties .
  Un lasīšana ar vińam nav spožā puse :D

  06.09.2014 00:08

 • Dace
  0

  Dace

  Nav labi!!!Šādos gadījumos ir labāk ļaut tulkot.Ne tik traki kā toreiz -nothing special ,bet tomēr .Paverojiet nabaga Obamu - gandrīz aizmiga (ir jau jāņem vērā pārlidojums un laika atšķirība -7 stundas)!!!!Bet tas nav galvenais .Man vairāk sāp tēma - vai tiešām mūsu prezidents ir pārliecināts par savu runu?Ja ir - man kauns.Agrāk Valmierā likās ,ka ir godīgs vecis.....

  05.09.2014 23:34

 • kauns
  0

  kauns

  Misters Bīns

  05.09.2014 18:01

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas