Amonjaka noplūde Rimi noliktavā

0 komentāri

Ceturtdien, 30.oktobra, pusdienlaikā Rimi bāzē, Augusta Deglava ielā nostrādāja trauksmes signalizācija. Izrādījās, ka trauksmes signāls brīdinājis par amonjaka noplūdi vienā no Rimi noliktavām.

Pateicoties šīm drošības sistēmām, kas uzmana noliktavu telpas, kā arī darbinieku pareizai rīcībai, nekavējoties noslēdzot sistēmu no kuras noplūdis šķidrais amonjaks, šajā gadījumā viss beidzis labi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pāris stundu laikā šī negadījuma sekas novērstas, telpas izvēdinātas un aukstumiekārta salabota, pēc kā darba diena varēja turpināt savu ierasto gaitu un uzņēmuma darbinieki varēja droši atgriezties savās darba vietās.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas