AM karavīriem nepieciešamo ekipējumu vēlas iepirkt no vietējiem ražotājiem

1 komentārs

Aizsardzības ministrija ir ieinteresēta, lai Nacionālo bruņoto spēku (NBS) vajadzībām nepieciešamais aprīkojums un ekipējums pēc iespējas tiktu iepirkts no vietējiem ražotājiem.

Tādēļ Ādažu militārajā bāzē šodien bija sarīkota īpaša NBS pārstāvju un uzņēmēju tikšanās, lai varētu noskaidrot, ko Latvijas kompānijas var piedāvāt armijai.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Iepirkumi armijas vajadzībām parasti ir izdevīgi uzņēmējiem. Un daudz ko no tā, kas ir nepieciešams karavīriem, iespējams saražot Latvijā – sākot ar ēdienu un formu un beidzot ar zinātnieku izgudrotām jaunajām tehnoloģijām.

Pārtiku NBS tagad piegādā Zaļā iepirkuma ietvaros. Bet uz citām precēm nekādas atlaides vietējiem uzņēmējiem nekādas atlaides nevar attiecināt, jo to aizliedz Eiropas normatīvās prasības.

1 komentārs

TOP komentāri

  • Bārts Simpsons
    0

    Bārts Simpsons

    Ja,pirms krievijas iebrukuma labak apgerbties savas drebes.

    25.02.2016 06:07

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas