Alnis, kurš šorīt peldējās Daugavā, ceļā uz mežu nomiris

3 komentāri

Alnis, kurš šorīt bija iemaldījies Rīgā un aizpeldēja līdz Ķīpsalai, ceļā uz mežu miris, apliecināja veterinārajā klīnikā Beinerts. Pēc izsaukuma saņemšanas klīnikas speciālisti devušies palīdzēt Rīgas Pašvaldības policijas darbiniekiem. Alnis tiks atrasts krūmos, un tam tika iedotas miega zāles.

Kad dzīvnieks aizmiga, to ielika mašīnā un sāka vest uz mežu, tomēr ceļā alnim neizturēja sirds, un dzīvnieks gāja bojā.

Kā pastāstīja klīnikā, alni ļoti nogurdināja gan karstie laikapstākļi, gan arī ilgā peldēšana Daugavā. Tāpat dzīvnieks esot izskraidījis plašu teritoriju un ar grūtībām pārvarējis daudzus ceļā gadījušos nožogojumus, kas vēl vairāk pasliktināja tā fizisko stāvokli.

Kā ziņots, alnis šorīt tika pamanīts peldam Daugavā no Eksporta ielas puses. Pēc glābēju sniegtās informācijas, alnis izskatījās apmaldījies un peldēja Ķīpsalas virzienā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta (VUGD) darbinieki sadarbībā ar Rīgas Pašvaldības policiju ar laivu devušies pie aļņa, lai palīdzētu nonākt krastā drošā vietā. Tomēr dzīvnieks paša spēkiem ticis krastā Ķīpsalā pie īpašuma Balsta dambī 80A aiz Ģipša fabrikas un iemucis tālāk salas teritorijā.

3 komentāri

TOP komentāri

 • PO
  0

  PO

  paardozeeja miegazaales!

  14.06.2015 19:26

 • Lila
  0

  Lila

  Maitas putni, nezeligi briesmoni:-(((((

  14.06.2015 19:10

 • Jānis
  0

  Jānis

  Vismaz alņa bildi būtu ielikuši. Acīmredzot raksta autors to pat nepapūlas atškirt no brieža

  14.06.2015 18:45

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas