Aktualizējies jautājums par Georga lentīšu aizliegšanu publiskos pasākumos

1 komentārs

Georga lentēm jābūt līdzās padomju sirpim un āmuram un publiskos pasākumos Latvijā tās lietot nedrīkst – ar tādu priekšlikumu klajā nāca vairāki Nacionālas apvienības deputāti. Līdz lemšanai šis jautājums nenonāca, taču tagad tas atkal aktualizējies.

Deputāti iesnieguši Saeimā likumprojektu, lai panāktu, ka to tālāk nodotu vērtēšanai komisijās. Vienotības līdere Solvita Āboltiņa šādu rīcību kritizē un uzskata, ka aizliegums šķeltu sabiedrību.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt idejas autori norāda, ka melni oranži svītrotā lente sākusi simbolizēt Krievijas agresiju Ukrainā.

Saeimas deputāts, NA Jānis Dombrava

Ļoti bieži šīs lentītes Latvijā nonāk ar tiešu Krievijas atbalstu, izplata tās Kremlim pietuvinātas organizācijas. Es domāju, ka viņas jau pēc būtības ir nonākušas līdzīgā statusā kā PSRS vai nacistiskās Vācijas simbolika.

Ļoti iespējams, ka arī šoreiz šis jautājums līdz Saeimas komisijām tomēr nenonāks

1 komentārs

TOP komentāri

  • Žanis
    +2

    Žanis

    Vecas ziņas...

    28.05.2015 07:12

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas