Aktivizējušies pērnās zāles dedzinātāji! Kūlas ugunsgrēkā aizdegusies garāža

0 komentāri

Pagājušajā diennaktī Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 46 izsaukumus – 27 uz ugunsgrēku dzēšanu un 12 uz glābšanas darbiem, savukārt septiņi no izsaukumiem bija maldinājumi. Ugunsgrēkos cilvēki necieta.

Glābēji saņēmuši izsaukumu uz Kuldīgas novada Padures pagasta Nabīti, kur izcēlies kūlas ugunsgrēks. Ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka kūla deg netālu no Nabas ezera 52500 kvadrātmetru platībā un, iespējams, tā rezultātā aizdegusies arī neapsaimniekota garāžā 90 kvadrātmetru platībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ugunsdzēsēji glābēji devās uz arī izsaukumiem, kuros dega trīs dārza mājas, šķūnis, jumts, atkritumi, elektrības vadi, sodrēji četru ēku dūmvados, uz plīts bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens, kā arī kūla Ventspils novada Piltenē Dzirnavu ielā 2000 kvadrātmetru platībā.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks? 1

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas