Aizvien vairāk prostitūtu savus pakalpojumus piedāvā internetā

0 komentāri

Vairāk nekā 70 Rīgas prostitūtas atsaukušās organizācijas Papardes zieds aicinājumam pārbaudīt veselību un uzklausījušas sociālo darbinieku konsultācijas.

Kopumā šo sieviešu likteņi ir drūmi – vairums no viņām prostitūcijā iegūto naudu tērē narkotikām.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Pēdējā laikā vērojama tendence, ka aizvien biežāk prostitūtas savus pakalpojumus piedāvā ar sludinājumu palīdzību internetā.

Projekts, kura laikā tika uzrunātas prostitūcijā nodarbinātas sievietes, ilga pusgadu – sociālās darbinieces mēģināja nodibināt kontaktu ar viņām un piedāvāja palīdzību – vizīti pie ārsta, kā arī sociālās konsultācijas.

Doties uz sociālajām iestādēm pašas prostitūtas nevēlas, jo baidās no nosodījuma. Arī projekta laikā piedāvātās iespējas daudzas sievietes nav izmantojušas.

Pēc ekspertu teiktā, darbu ar prostitūcijā iesaistītām sievietēm jāturpina. Projekta laikā konsultētās sievietes ir tikai maza daļa no tām, kam palīdzība nepieciešama.

Foto

Video

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas