Pagājušajās brīvdienās Latvijā nodegušas vairākas ēkas

0 komentāri

Aizvadītajās brīvdienās Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienests (VUGD) saņēma 83 izsaukumus – 45 uz ugunsgrēku dzēšanu, tostarp 15 uz kūlas ugunsgrēkiem un 24 uz glābšanas darbiem, savukārt 14 no izsaukumiem bija maldinājumi.

Svētdien no rīta saņemts izsaukums uz Rēzeknes novada Ozolaines pagastu, kur dzīvojamā mājā bija izcēlies ugunsgrēks. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka vienstāvu dzīvojamā māja deg ar atklātu liesmu 84 kvadrātmetru platībā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tāpat saņemts izsaukums uz Krustpils novada Atašienes pagastu, kur dega vienstāvu ēka. Ierodoties ugunsdzēsējiem glābējiem, konstatēts, ka deg neapsaimniekota ēka 70 kvadrātmetru platībā un tai iebrucis jumts.

Glābēji devušies dzēst arī ugunsnelaimi uz Ikšķiles novada Tīnūžu pagastu. Ierodoties konstatēts, ka ar atklātu liesmu deg vienstāvu dzīvojamās mājas garāžas telpas jumta konstrukcijas 80 kvadrātmetru platībā.

Svētdienas pēcpusdienā saņemts izsaukums uz Aizputes novada Kazdangas pagastu, kur dega vairākas ēkas. Ierodoties notikuma vietā, ugunsdzēsēji glābēji konstatēja, ka ar atklātu liesmu 200 kvadrātmetru platībā deg divi blakus esoši koka šķūņi.

Aizvadītajās brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, kūla, siena ruļļi, koka dobums, dīvāns, vieglā automašīna, pirts, trīs dārza mājas, divi šķūņi, sodrēji četru ēku dūmvados un trijos gadījumos bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Brīvdienās ugunsdzēsēji glābēji devās palīgā nelaimē nokļuvušiem cilvēkiem un dzīvniekiem. Sestdien Rēzeknes ielā Daugavpilī ugunsdzēsēji glābēji palīdzēja noņemt sievietei gredzenu no uztūkuša pirksta.

Sestdien Medņu ielā Ventspilī suns bija iekritis ūdenī un saviem spēkiem netika krastā – ugunsdzēsēji glābēji ar glābšanas dēļa palīdzību nogādāja suni krastā. Savukārt svētdien Smilšu ielā Jelgavā no automašīnas motortelpas tika atbrīvots tajā iesprūdis kaķis.

0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas