Aizvadītajā nedēļā gripa reģistrēta tikai Rīgā, tomēr viens cilvēks no gripas arī miris

0 komentāri

Pagājušajā nedēļā saslimstība ar gripu reģistrēta tikai Rīgā, tomēr reģistrēts arī viens gripas izraisīts nāves gadījums, liecina Slimību profilakses un kontroles centra (SPKC) gripas un akūtu augšējo elpceļu infekciju monitoringa dati.

Aizvadītajā nedēļā Rīgā reģistrēti 17 gripas saslimšanas gadījumi uz 100 000 iedzīvotāju. Salīdzinot ar nedēļu iepriekš, saslimstība galvaspilsētā gan nedaudz palielinājusies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Savukārt saslimšanas gadījumu skaits piecu līdz 14 gadu vecu bērnu starpā trīskāršojies, sasniedzot 29,3 gadījumus uz 100 000 iedzīvotājiem. Vecuma grupā no 15 līdz 64 gadiem gripa reģistrēta septiņos gadījumos uz 100 000 iedzīvotāju. Citās vecuma grupās gripa netika reģistrēta.

Tāpat aizvadītajā nedēļā reģistrēts viens gripas izraisīts nāves gadījums. Pacients bijis vecumā virs 80 gadiem, un viņam laboratoriski apstiprināta A tipa gripa.

Jau ziņots, ka 1.aprīlī SPKC izziņoja gripas epidēmijas beigas, jo nevienā no gripas monitoringa teritorijām divas nedēļas pēc kārtas saslimstība ar gripu nesasniedza 100 gadījumus uz 100 000 iedzīvotāju. Kopumā šogad no gripas miruši 23 cilvēki. Neviens no mirušajiem pret gripu nebija vakcinējies.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas