Aizturēta jau ceturtā persona, kas iesaistīta izstādes Maidana cilvēki izpostīšanā

1 komentārs

Pie Rīgas centrā izvietotās Maidana izstādes aizturēts jau ceturtais vīrietis, kurš centies izraisīt konfliktu ar apkārtējiem.

Par šo gadījumu uzsākta administratīvā lietvedība par sīko huligānismu. Iepriekš par izstādes postīšanu aizturēti trīs vīrieši. Viens no viņiem jau agrāk ir bijis tiesībsargājošo iestāžu redzeslokā.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Tikmēr tiesa šodien nolēmusi apcietināt vienu no diviem vīriešiem, kurš tika aizturēts par izstādes Maidana cilvēki sabojāšanu nedēļas sākumā.

24 gadus veco vīrieti policija bija aizturējusi brīdī, kad viņš kāpis kādā mikroautobusā, ar kuru bijis paredzēts izbraukt no valsts – doties uz Lielbritāniju.

Apcietinājums viņam šodien piemērots, ņemot vērā faktu, ka jaunietis vēlējies pamest valsti. Otram aizturētajam kā drošības līdzeklis piemērota policijas uzraudzība. Izstādes rīkotāji par uzbrukumiem mākslas darbu ekspozīcijai pauduši viedokli, ka tiem ir politisks pamats.

Savukārt sociālajos tīklos mākslinieki pauduši neviennozīmīgu viedokli, kas vērsts pret Latvijas krievvalodīgajiem iedzīvotājiem. Rīgas domes pārstāvji šos izteikumus šodien lūguši vērtēt Drošības policijai.

1 komentārs

TOP komentāri

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas