Aizsardzības ministrs: Krievijas lidmašīnu pieaugums pie robežas Latviju nepārsteidz

0 komentāri

Tev noteikti jāizlasa

Turpmāks Krievijas flotes aktivitātes kāpums pie Latvijas robežas nebūs pārsteigums, LNT raidījumā “900 sekundes” pauda aizsardzības ministrs Raimonds Vējonis.

Pēdējo mēnešu laikā Krievijas militāro gaisa kuģu lidojumu skaits pie Latvijas robežas ir audzis nepārtraukti. Pamatā tie ir izlūklidojumi, kā arī transporta gaisa kuģu lidojumi.
Atbildot uz Krievijas lidmašīnu aktivitātes pieaugumu, Baltijā izvietotas papildu lidmašīnas – Lietuvā, Šauļu bāzē, un Igaunijā, Amari bāzē.

Tiek plānots, ka nākamajā gadā Latvijas aizsardzības budžetam tiks novirzīts 1% no iekšzemes kopprodukta, proti, pēc pašreizējām aplēsēm – aptuveni 30 miljonus eiro.

Portāls “Skaties.lv” jau ziņoja, ka šīs nedēļas sākumā Latvijas ārlietu ministrs Edgars Rinkēvičs ir pieņēmis lēmumu uz nenoteiktu laiku ieceļošanas aizlieguma Latvijā sarakstā iekļaut Krievijas skatuves māksliniekus Oļegu Gazmanovu, Josifu Kobzonu un Allu Perfilovu. Ministrs skaidroja, ka minētās personas ar savu rīcību ir veicinājušas Ukrainas teritoriālās integritātes un suverenitātes graušanu.

0 komentāri

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas