Aizsardzības akadēmijā jūt demogrāfisko bedri

0 komentāri

Aizsardzības akadēmijā jaunu cilvēku pieplūdums nav novērots – tas ir palicis iepriekšējo gadu līmenī, sacīja Nacionālās aizsardzības akadēmijas prorektors pulkvežleitnants Georgs Kerlins.

Iespējams, tas saistīts ar to, ka akadēmija pietuvojusies demogrāfiskajai bedrei, viņš pauda, norādot, ka citās augstskolās studentu skaits ir pat samazinājies.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Kopumā Aizsardzības akadēmijā studējošos var iedalīt divās lielās grupās – tie, kam iepriekš bijusi saskare ar militāro jomu, piemēram, pirms tam piedaloties Zemessardzē vai Jaunsardzē. Savukārt otra grupa ir cilvēki, kas pabeiguši vidusskolu vai augstskolu, un kuriem iepriekš nav bijusi saskare ar militāro jomu. Saprotams, ka otrajai grupai ir grūtāka šī pirmā saskarsme ar militāro jomu.

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas