Aizkustinoši! Suns tik ļoti vēlas cilvēkdraugu, ka uzticīgi seko garāmgājējai uz mājām

3 komentāri

Kāds taksim līdzīgs suņuks pierādījis, ka suņa sūtība ir būt par cilvēka labāko draugu – mājdzīvnieks acīmredzot palicis bez saimnieka, taču nav metis plinti krūmos un mēģinājis iegūt sev jaunus draugus, gluži vienkārši pavadot tos uz mājām.

”Otrdienas rītā ap plkst. 9.40, ceļā no Maxima veikala Vienības gatvē 113 līdz mājai Bieriņos, mani galanti pavadīja šis jaukais taksītis. Acumirklī iedraudzējās arī ar vienu no mājas galvenajiem iemītniekiem – suņuku, no otra tā eleganti izvairoties. Izskatās, ka takša jaunskungs ilgojas pēc savas mājas un sava saimnieka, jo ik pa laikam smilkst. Tāpēc centīsimies kopā sagaidīt viņa divkājaino draugu,” raksta Bieriņu iedzīvotāja.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

”Lūdzu, padalieties ar informāciju tālāk, lai saimnieks atrastu savu mīluli!!!” viņa raksta.

Foto:

3 komentāri

TOP komentāri

 • Sabine Razinska
  +1

  Sabine Razinska

  Atsūtiet lūdzu savus kontaktus uz 26860823, izskatās pēc mūsu 17.08 aizklīdušā brīnuma

  19.08.2015 15:23

 • linda
  0

  linda

  Paldies miljie ka beidzot bronka atradies :*

  21.08.2015 00:10

 • Linda Koršoka
  0

  Linda Koršoka

  Ja sabin tas ir ttavs suns

  20.08.2015 10:05

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas