Aina no mājām izgāja pirms diviem mēnešiem! Ja esi redzējis, ziņo

0 komentāri

Pirms diviem mēnešiem, 2015. gada 18. decembrī, Aina Krūmiņa izgāja no mājām Aizkraukles pagasta Bērziņos ar mērķi doties uz Aizkraukles pilsētu. Kopš tās dienas vairs nav nekādu ziņu.

Pazīmes: mugurā bija tumši zila ziemas jaka, melnas bikses, līdzi bija soma, kurā atradās personu apliecinoši dokumenti, naudas maks ar naudu un droši vien vēl kādi sīkumi.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

Ģimenes locekļi ir izstaigājuši tuvējo apkārtni, kur persona mēdza staigāt: vietas, meža takas, izbraukājuši ceļus, kas ved uz Aizkraukles pilsētu.

Ja jums ir zināma Ainas atrašanās vieta vai arī jums ir kāda cita svarīga informācija, kura var palīdzēt atrast bezvēsts pazudušo, lūdzam ziņot pa tālr.: 110, 65102500 policija, 22084084 Bezvests.lv

FOTO: Bezvests.lv

FOTO: Bezvests.lv

0 komentāri
Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ko Ziemassvētkos dāvināt bērniem, lai acīs starotu patiess prieks?

Ziemassvētki bērniem ir ļoti īpaši svētki – Ziemassvētku vecītis, eglīte, sniegs, piparkūkas, lampiņas, svecītes, dzejoļi un protams – dāvanas! Bez dāvanām bērnam, visticamāk, mūsdienās nav iedomājami Ziemassvētki, jo tieši tāpēc taču tiek rakstītas vēstules vīram uz Ziemeļpolu, lai izstāstītu savas kvēlākās vēlēšanās, ko svētkos gribētu saņemt šogad!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas