Aicina atbalstīt zemessargus, ziedojot nepieciešamā ekipējuma iegādei

0 komentāri

Latvijas Transatlantiskās organizācijas (LATO) rīkotajā kampaņā, lai savāktu naudu nakts redzamības ierīču iegādei, šobrīd saziedoti 26 819 eiro, liecina informācija portālā Ziedot.lv.

Kopumā kampaņā nepieciešams savākt vismaz 130 000 eiro.

Saistītie raksti

Saistītie raksti

Saistītās tēmas

Skatīt vairāk

LATO sadarbībā ar Ziedot.lv un citiem domubiedriem pagājušajā nedēļā sāka ziedojumu kampaņu, kas ļaus sabiedrībai tieši iesaistīties valsts aizsardzības stiprināšanā. Kampaņas mērķis ir piesaistīt līdzekļus akūti nepieciešamā papildaprīkojuma iegādei, lai pienācīgi apgādātu Latvijas zemessargus.

”Zemessargs nav algots kareivis, viņa pienesums valsts drošībai ir brīvprātīgs. Viņš ziedo savu brīvo laiku, līdzekļus, miegu, spēku, enerģiju un drosmi. Viņš ir zvērējis aizstāvēt šo zemi un tautu, nežēlojot savu veselību un dzīvību. Cīņas spara viņam netrūkst, taču mūsdienās ar to nepietiek. Zemessargiem nepieciešams mūsdienīgs aprīkojums, lai spētu pilnvērtīgi sargāt tautu un valsti,” vēsta portālā Ziedot.lv publiskotā informācija.

Ikviens, kam svarīga valsts drošības stiprināšana, aicināts ar ziedojumiem atbalstīt Latvijas zemessargus. Latvijas zemessarga zvērests nebeidzas ar saulrietu – nakts ekipējums ļaus pilnvērtīgi darboties arī pēc tumsas iestāšanās! Ziedojumi tiks izlietoti tieši nakts redzamības iekārtu iegādei zemessargiem.

Zemessargi saņems nakts redzamības brilles, termālā diapazona tēmekļus, termālā diapazona novērošanas ierīces, kompasus – busole, kā arī lauka ķirurģisko instrumentu komplektus. Lai sarūpētu nakts redzamības aprīkojumu vienam izlūkvadam, nepieciešami 133 012 eiro:

  • termālā diapazona novērošanas ierīce – 3390 eiro;
  • termālā diapazona tēmeklis 2640 eiro;
  • nakts redzamības brilles – 572 eiro;
  • lauku ķirurģisko instrumentu komplekts – 46 eiro;
  • kompass – 101 eiro.
0 komentāri
Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Kā atrast dāvanas, izvairoties no Ziemassvētku kņadas?

Ir pieņemts domāt, ka Ziemassvētku laikam ir jābūt mierīgākajam un klusākajam laikam gadā. Tomēr pirmssvētku periods parasti ir pilns ar steigu, simts darbiem, pirkumiem, rosīšanos virtuvē un nebeidzamiem sarakstiem. Kā iegādāties Ziemassvētku dāvanas, lai tas nepārvēršas galvassāpēs?

Preces vai dāvanu kartes – kura ir labākā dāvanu izvēle?

Preces vai dāvanu kartes - kura ir labākā dāvanu izvēle?

Dāvanas izvēlēties nekad nav vienkārši. Jo ļaunāk, ja tas ir kļuvis par pienākumu. Ziemassvētku laiks ir neizbēgams dāvināšanas (un arī saņemšanas) laiks, kas nozīmē – ir jāmeklē un jāpērk dāvanas! Tomēr, ja šis process kļūst par tukšu pienākumu, tas var sagādāt nevajadzīgu stresu un pat negatīvas emocijas. Katru gadu viens un tas pats… Ja tā ir noticis – šogad vajag censties paskatīties uz dāvanu meklēšanu un gatavošanu pavisam citā gaismā! Lasi tālāk un uzzini – kā!

Vēl par šo tēmu

Vēl šajā sadaļā

Laika ziņas